Firma

Kompetencje SAP

centrum systemów informatycznych outsorcing IT, zintegrowane systemy zarządzania Kompetencje SAP od ponad 20 lat.

Od ponad 20 lat rozwijamy zintegrowane rozwiązania branżowe i ponadbranżowe. Jesteśmy wieloletnim partnerem różnej wielkości firm działających w różnych sektorach gospodarki. Wspieramy klientów w rozwiązaniach SAP szytych na miarę, służymy im radą i pomocą. Jesteśmy do dyspozycji bez względu na to czy ich firma jest dopiero w fazie wzrostu, czy też ma już zasięg globalny.

Nasze partnerstwo z NTT DATA trwa od 2007 roku i przynosi znaczące korzyści. Nasze obszary kompetencji wzajemnie się uzupełniają, dlatego możemy świadczyć optymalne wsparcie lokalnego i międzynarodowego wzrostu naszych klientów.

itelligence odnosi sukcesy od wielu lat. Nasze dobre perspektywy mają swoje źródło nie tylko w naszej technicznej sprawności, ale także w naszym konsekwentnym koncentrowaniu się na usługach.

Dlatego jesteśmy szczególnie dumni z najwyższych ocen w kategorii satysfakcji klientów, regularnie przez nas osiąganych w badaniach przeprowadzanych pośród szczebla decyzyjnego i użytkowników systemu SAP.

Jedyny obszar, z którego jesteśmy jeszcze bardziej dumni, to nasi pracownicy. Ponieważ to dzięki ich umiejętnościom i talentom znaleźliśmy się dziś na tej pozycji, na której jesteśmy: itelligence jest wiodącym międzynarodowym dostawcą pełnego pakietu usług w środowisku SAP.

itelligence SAP Gold Partner
Poznań Kontakt Arnold Nowak
Prezes Zarządu
Tel. +48 61 816 72 00 Wyślij pocztę